Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, którym w codziennym pędzie brakuje czasu na to, by skomponować zdrowe posiłki. Jeśli nie masz lub szkoda Ci czasu na przygotowywanie zdrowych dań, to wypróbuj catering dietetyczny i spełnij swoje cele żywieniowe.

Catering dietetyczny nie tylko dla osób, które chcą schudnąć

Wbrew stereotypom catering dietetyczny jest rozwiązaniem nie tylko dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Odpowiednio zbilansowane posiłki w cateringu dietetycznym pozwalają zredukować masę ciała lub ją utrzymać, a także odpowiedzieć na potrzeby osób, które wykluczają lub zwiększają niektóre składniki diety. Dieta pudełkowa pomoże Ci zaoszczędzić sporo czasu, który na co dzień poświęcasz na przygotowywanie dań oraz zakupy. Każdego dnia pod Twoimi drzwiami znajdzie się paczka zawierająca menu na cały dzień.

Catering w Ostrowie Wielkopolskim i innych miastach Polski

Catering dietetyczny to usługa dostępna nie tylko w największych miastach! Oto rozwiązanie dla osób, które interesuje catering Ostrów Wlkp. Fit Catering dietetyczny w Ostrowie Wielkopolskim pomoże Ci zbilansować swoje posiłki w wygodny sposób. Co ważne, możliwość zamówienia diety pudełkowej istnieje również w innych miastach.

Catering dietetyczny nie musi też kosztować majątku. Zamawiając w Fit Catering, nie będziesz przejmować się wysokimi kosztami. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie – począwszy od budżetowych rozwiązań dietetycznych, na specjalistycznych skończywszy. W kolejnej sekcji znajdziesz wszystkie diety do wyboru. Nim zamówisz dietę pudełkową na dłuższy czas, możesz skorzystać z zestawu testowego. Jeden z 10 planów odpowiadających na Twoje potrzeby otrzymasz wówczas w niższej cenie.

Jak wybrać odpowiednią dietę dla siebie?

Catering dietetyczny stwarza wiele możliwości wyboru diet, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów. Jeśli szukasz zbilansowanego i w największym stopniu zróżnicowanego planu diety, to wybierz plan Optimal. Pomoże Ci on utrzymać wagę lub ją zredukować, ale przede wszystkim zdrowo się odżywiać. Dieta Pesco to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale utrzymać w jadłospisie ryby oraz nabiał. Z kolei program No Fish jest skierowany do tych, którzy nie lubią ryb, ale nie chcą rezygnować z mięsa. Zarówno ryb, jak i mięsa nie znajdziesz natomiast w programie Vege, który jest odpowiedni również dla wegetarian.

Catering dietetyczny to także odpowiedź na potrzeby osób szukających specjalistycznych programów żywieniowych. W modelu Sport zwiększona jest podaż białek i węglowodanów, dzięki czemu taki jadłospis idealnie odpowiada na większe zapotrzebowanie energetyczne osób bardzo aktywnych. Plan Low Carb opiera się kolei o produkty o niskim ładunku glikemicznym i wysokobiałkowe. Dieta Natural zawiera wyroby bezglutenowe i naturalne zamienniki produktów nabiałowych, a dieta Senso naturalne produkty bez glutenu i nabiału. Jadłospis w diecie Keto ma więcej tłuszczu i mniej węglowodanów, a program Intermittent Fasting działa na zasadzie postu przerywanego. Znajdź idealny program żywieniowy dla siebie i ciesz się smakiem i zdrowiem.