Kolorowe peruki dla kobiet

Są okazje, kiedy chcemy wyglądać zjawiskowo. Przed ważnymi wydarzeniami umawiamy wizytę w salonie fryzjerskim, aby pokazać się w odświeżonej i pięknej fryzurze. Gwarantuje to niepowtarzalny efekt, jednak może skutkować poważnymi zniszczeniami w strukturze włosa. Jednorazowe wydarzenie nie jest warte ryzykowaniem spadku kondycji naszej fryzury. Peruki syntetyczne to nietypowy, ale bardzo efektowny dodatek, który całkowicie zmieni nasz wizerunek.

Jak wybrać idealny kolor?

Peruki syntetyczne cechuje szeroki wachlarz kolorów. Ich jakość jest nieco niższa niż w przypadku peruk naturalnych, jednak są bardziej ekonomicznym wyborem. Jeśli nie szukamy peruki do noszenia na co dzień, a jedynie na specjalne okazje, syntetyczne peruki damskie będą najlepszym wyborem. Włosy powinny współgrać z naszym typem urody. W ten sposób podkreślimy nasze atuty i ukryjemy niedoskonałości. Podstawowym podziałem jest ciepły i zimny typ urody. Jego określenie jest bardzo proste, a w Internecie można znaleźć wiele pomocnych artykułów. Z ciepłą karnacją będą współgrać peruki syntetyczne w takich kolorach jak, mahoń, czekoladowy brąz, złoty blond oraz inne odcienie posiadające złoty lub czerwony poblask. Dla zimnego typu urody sprawdzą się syntetyczne peruki o pasmach z popielatym tonem.

Najciekawsze trendy sezonu

Rynek perukarski na bieżąco śledzi nowości z salonów fryzjerskich. Peruki syntetyczne i peruki naturalne reprezentują najnowsze trendy, a wybór modeli jest ogromny. Od kilku sezonów bardzo modne stały się włosy z ciemniejszym odrostem. To idealne rozwiązanie dla osób, które preferują klasyczne rozwiązania przełamane niebanalnym akcentem. Takie peruki syntetyczne podkreślają kolor tęczówki oczu, a jaśniejsze pasma rozświetlają subtelnie naszą twarz. Z mody cały czas nie wychodzi styl ombre, który łączy w sobie niewinną dziewczęcość i stylowy, dopracowany wizerunek. Wśród peruk syntetycznych można znaleźć fryzury ombre w odcieniach blondu czy brązu, jak i bardziej oryginalne połączenia kolorystyczne, na przykład w odcieniach popieli czy intensywnego bordo.

Pobaw się kolorem

Peruki syntetyczne dają możliwość szybkiej zmiany wizerunku bez zbędnego niszczenia naszych własnych włosów. Wybierając perukę, kieruj się swoimi preferencjami, abyś czuła się w niej wyjątkowo. Trendy powinny stanowić jedynie wskazówkę, za którą jednak nie warto podążać na wszelką cenę. Peruki syntetyczne damskie oraz modele z naturalnych włosów o wysokiej jakości wykonania znajdziesz na