Test Obciążeń – Wątroba

Test Obciążeń Organizmu – poznaj swoje dolegliwości

Test Obciążeń Organizmu to stosunkowo młoda metoda diagnostyczna. Jest bowiem połączenie dwóch światów. Metoda ta łączy najlepsze cechy medycyny zachodu i medycyny wschodu. Połączenie to daje najlepsze efekty. Przerosło oczekiwania nawet samego wynalazcy. Ich połączenie daje dużo lepszy efekt, niż każda z tych metod z osobna.

Geneza testu Volla

Test Obciążeń OrganizmuTest Obciążeń organizmu został wynaleziony przez niemieckiego lekarza, doktora Volla. Dzięki swojemu zmysłowi inżynierskiemu i chęci pomocy ludziom, udało mu się dokonać czegoś, czego nie udało się nikomu wcześniej. Będąc wysoce zafascynowany kulturą wschodu, postanowił połączyć ja z osiągnięciami nowożytnej medycyny. Po wieloletnich badaniach udało mu się tego dokonać w latach 50-tych XX wieku. Test Obciążeń działa opierając się na zasadzie elektro-akupunktury. Daje to możliwość bezbolesnego sprawdzenia stanu układów i narządów wewnętrznych. Wszystko to bez jakiegokolwiek bólu, bez żadnego nieprzyjemnego uczucia. Ciało pacjenta nie jest naruszane. Test jest całkowicie bezinwazyjny. Za swoje dokonania dr Voll otrzymał w 1966 r. złoty medal od Papieża Pawła VI. W 1974 r. za odkrycie został nagrodzony w RFN medalem Gufalanda.

Co potrafi Test Obciążeń Organizmu?

W porównaniu do innych metod diagnostycznych, to co go wyróżnia to jego kompleksowość. Żadna inna metoda nie jest w stanie sprawdzić stanu tylu układów i narządów co właśnie Test Obciążeń. Już teraz możesz w szybki sposób poznać przyczyny wszystkich swoich dolegliwości. Wystarczy jedna godzina zegarową, by w pełni uzbroić się w wiedzę potrzebną do odzyskania pełni zdrowia. Zostanie sprawdzone całe ciało w poszukiwaniu czynników chorobotwórczych. Nawet tak wydawałoby się „błahe” problemy jak brak energii czy problemy z koncentracją mogą zostać w łatwy sposób wyeliminowane. Obciążenia, które jest w stanie wykryć Test Obciążeń to między innymi:

  • Toksyny
  • Grzybica Ogólnoustrojowa
  • Pasożyty
  • Metale Ciężkie
  • Niedobory Minerałów i Witamin
  • Borelioza
  • Helicobakter
  • Zaburzenia Metabolizmu Glutenu
  • Reakcja Autoimmunologiczna

Co się dzieje w trakcie Testu Obciążeń?

To co się dzieje podczas każdego Testu można podzielić na 3 etapy. Wszystko to bez zbędnego czekania w kolejkach, bez marnowania Twojego czasu. Wszystko to odbędzie się w czasie nie większym niż pełna godzina zegarowa. Ta godzina wystarczy, by pozbyć problemy jak i potrzeby Twojego ciała. Wspomniane etapy to:

Etap I: Specjalista przy pomocy aparatury EAV, sprawdzi stan układów (np: układ pokarmowy), jak również stan poszczególnych organów wewnętrznych.
Etap II: W tym momencie otrzymasz wyniki testu EAV, gdzie wyszczególnione będą poszczególne organy i ich aktualny stan, dowiesz się jak bardzo rozprzestrzenione są poszczególne dolegliwości.
Etap III: Na tym etapie specjalista będzie w stanie zaproponować naturalną kurację, która pozbędzie się wszystkich przyczyn dolegliwości. Kuracja ta dzięki przeprowadzonemu Testowi, będzie indywidualnie dobrana pod potrzeby Twojego organizmu.

Gdzie wybrać się na Test Obciążeń?

Testy Obciążeń wykonywane są w każdym gabinecie Revitum. Natomiast gabinety te znajdziesz w każdym dużym mieście na terenie całej Polski. Pomóż sobie i swojemu ciału, zapisz się już teraz. W czasie tylko jednej wizyty, poznasz przyczyny swoich dolegliwości i dostaniesz szansę pozbycia się ich raz na zawsze. Zaufaj tak jak zaufało tysiące Polaków, poczuj się dobrze już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *