Obciążenia organizmu

Obciążenia organizmu

O zdrowie zaczynamy dbać i dużo o nim myśleć dopiero wtedy, kiedy coś zaczyna nam dolegać. Gdy złapie nas grypa zaczynamy się zastanawiać skąd ta choroba u nas. Bo przecież nie chodziliśmy w zimę rozpięci czy też nie przebywaliśmy w pobliżu osoby chorej. A jednak chorujemy. Wszystko to przez obciążenia, które istnieją w naszym organizmie. Obciążenia organizmu to właśnie przyczyny chorób.

Czym są obciążenia organizmu?

Obciążenia organizmu to nic innego jak wszelkie substancje, reakcja a nawet organizmu przez które chorujemy. Obciążenia organizmu bezpośrednio wpływają na stan naszego organizmu. Jeżeli w naszym systemie kryje się wiele obciążeń to mamy gwarancje, że będzie chorować bardzo często. Jeżeli natomiast oczyścimy nasz organizm możemy być pewni, że żadna choroba szybko nas nie zaatakuje. Aby wykryć obciążenia należy wykonać Test.

Wiele osób podczas kuracji skupia się głównie na objawach choroby. Jednak to jest podstawowy błąd w dbaniu o zdrowie. Choroba jest niczym innym jak końcowym objawem tego, że z naszym organizmem dzieje się cos nie tak. Jeżeli bolą nas stawy, a co więcej mamy reumatyzm, to nie znaczy, że pojawił się on sam z siebie. Ból stawów występujący przy reumatyzmie to nic innego jak efekt obciążeń. Jakich? Reakcji autoimmunologicznej naszego organizmu. System odpornościowy źle definiuje nasze tkanki i zaczyna je zwalczać. “Myśli” że jest to ciało obce i przypuszcza atak, mający na celu zniszczyć „intruza”.

Rodzaje obciążeń organizmu

Ale jakie obciążenia właściwie nam zagrażają? Jest ich na prawdę dużo i trudno byłoby je wymieniać tutaj wszystkie. Jednak jest grupa obciążeń, które zdążają się najczęściej i powodują najwięcej problemów. Są to:

  • Grzyby, powodujące grzybicę
  • Toksyny prowadzące do alergii i zatruć organizmu
  • Pasożyty wywołujące różnego rodzaju choroby
  • Metale ciężkie obecne w miejskim powietrzu
  • Problemy z metabolizmem glutenu
  • Reakcje autoimmunologiczne, w których organizm zwalcza sam siebie
  • Braki witamin i minerałów

Są to oczywiście jedynie przykłady najczęstszych obciążeń. Wszystkie te i wiele innych potrafi wykryć jeden Test . Test trwa zaledwie 45 minut, a w ciągu nich dowiesz się dokładnie jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie. Od razu otrzymasz wyniki testu, nie będziesz musiał czekać. Co więcej specjalista dokładnie je omówi i odpowie na każde twoje pytanie. Na koniec wizyty zaleci odpowiednią i indywidualną, przygotowaną specjalnie dla ciebie, kurację oczyszczającą abyś mógł powrócić do zdrowia.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu.
Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *